BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT W SPORCIE
ZIMA
BU-228 "WALK"
BU-227 "TRACK"
BU-230 "TRAIL"
BU-229 "CHALLENGE"

Starannie dobrana linia nakładek antyposlizgowych na buty (tzw. kolce na buty lub inaczej - raczki).  Łatwe do założenia, lekkie i zajmujące bardzo mało miejsca stanowią świetne zabazpieczenie przed ślizganiem się na lodzie, śniegu czy, co ważne, na np. kamieniach. Odporna do -400C miękka, odpowiednio profilowana guma (TPR) zapobiega ślizganiu na twardych nawierzchniach (np. granit) i śniegu natomiast stalowe nity (tzw. kolce) zapobiegają ślizganiu się na lodzie. W zależności od planowanej aktywności oferowane są cztery typy nakładek:

BU-228 - Walk - podstawowe nakładki na buty z kolcami na podbiciu. Dedykowane do spacerów w terenie o niewielkim nachyleniu oraz do butów na obcasie.


BU-227 - Track - nakładki z kolcami na buty podbiciu oraz na pięcie. Dedykowane do chodzenia w terenie o niewielkim nachyleniu. Charakterystycznym elementem są kolce na pięcie - bezpieczeństwo przy schodzeniu np. z oblodzonych schodów.

BU-230 - Trail
- Wysokiej jakości nakładki na buty z kolcami na podbiciu oraz na pięcie oraz specjalną gumową tarką chroniącą przed ślizganiem się na kamieniach. Dedykowane do chodzenia w trudniejszym terenie. Szczególnie polecane do nordick walkingu i biegania.


BU-229 - Challenge 
- Model najbardziej zbliżony do raków. 8 stalowych zębów połączonych łańcuchami. Mocowanie za pomocą wytrzymałęj obejmy gumowej. Dedykowane do chodzenia w trudniejszym terenie. Szczególnie polecane do nordick walkingu i chodzenia po szlakach.


Dzięki uprzejmości RBF Sport (dziękujemy) nakładki antypoślizgowe TRAIL zostały przetestowane przez Rafała Wójcika. Zapraszamy do zapoznania się z jego opinią na:
www.rbfsport.pl
www.maratonypolskie.pl
www.bieganie.pl

Uwaga:
Uprzejmie informujemy, że produkty występujące do tej pory pod marką ARTIMATE zostały włączone do produktów marki BUSHMEN. Nazwy własne modeli nakładek, ich charakterystyka jak i design opakowań pozostają bez zmian.


 
EcoBe akcesoria sportowe i turystyczne