BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT W SPORCIE
ZIMA
Krzesiwa
Javel
Kłódka z alarmem
ogrzewacze wielokrotneDoskonałe podręczne zabezpieczenie twoich podręcznych rzeczy jak torba, plecak, laptop ale i narty czy deska snowboardowa.
Podczas podróży czy np. podczas przewrwy w zabawie na stoku - chwila nieuwagi może oznaczać utratę sprzętu. Lock Alarm jest idealnym towarzyszem który chroni Twoje przedmioty gdy ty potrzebujesz zająć się czymś innym .

LockAlarm MINI waży tylko 100g i jest tak mały, że z łatwością mieści się w kieszeni (8,5cm x 6cm x 2,5cm), dzięki czemu jest to idealne podczas podróży czy np. aktywności sportowej. Stalowa linka pokryta jest elastyczną osłoną PCV, dzięki czemu nioe porysujemy chronionych przedmiotów. Długość linki jest regulowana i po całkowitym rozwinięciu wynosi 60 cm.  Po prostu należy pociągnąć linkę, aż poczujesz opór, opleść przedmiot/y, który chcesz chronić oraz, jeśli to możliwe, stały obiekt jak np. poręcz, stojak na narty itp. i połączyć zpowrotem z kłódką Lock Alarm MINI. Dzięki zamkowi szyfrowemu nie ma obawy że zgubisz kluczyk - masz go zawsze przy sobie - w pamięci. Jeżeli ktokolwiek spróbuje przeciąć linkę lub zniszczyć korpus urządzenia, syrena zacznie wyć przenikliwym dźwiękiem o mocy 110 decybeli.

 

Dodatkowo LockAlarm Mini jest wyposażony w czujnik ruchu. Jeżeli czujnik ruchu zostanie włączony, syrena zacznie wyć w momencie, gdy ktoś spróbuje poruszyć korpusem kłódki. Jeśli nie ma w pobliżu żadnego godnego zaufania punktu do którego można by przypiąć Twoje rzeczy wystarczy że przypniesz sam LockAlarm MINI iwłączysz czujnik ruchu. Jeśli ktokolwiek je ukraść - alarm uruchomi się skutecznie utrudniając złodziejowi jego zadanie.
Alarm jest aktywny z kilkusekundowym opóźnieniem, co pozwala na jego swobodne włączenie/ wyłączanie przez właściciela zabezpieczonego przedmiotu.

LockAlarm Mini zasilany jest czterema bateriami LR44 (1,5V) (w komplecie). Zestaw startowy czterech baterii jest umieszczony w korpusie, w specjalnie zabezpieczonej komorze.
Lock Alarm Mini posiada również wskaźnik zużycia baterii, który odpowiednio wcześniej poinformuje użytkownika o konieczności wymiany baterii.


 
EcoBe akcesoria sportowe i turystyczne