BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT W SPORCIE
ZIMA
Ogrzewacze Heat Factory
Nakrycia głowy
Ogrzewacze rąk
Ogrzewacze nóg

 
 


Heat factory oferuje prawdopodobnie najszerszy wybór ogrzewczy w swojej kategorii.

Ogrzewcze Heat factory oferowane są w postaci saszetek wykonanych z miękkiej i trwałej flizeliny. W środku znajduje się mieszanina sproszkowanego żelaza, węgla, soli, wody i wermikulitu. Pod wpływem tlenu, następuje naturalna reakcja egzotermiczna – sól katalizuje reakcję utleniania żelaza pod wpływem powietrza zaś wermikiel i węgiel stabilizują reakcję na odpowiednim poziomie. Podczas reakcji  wytwarza długotrwałe przyjemne ciepło (ogrzewacze działają od 6 do 24 godzin w zależności od typu).

Ogrzewacze Heat factory są bezwonne, nietoksyczne i bezpieczne dla środowiska.


Ogrzewcze MINI WARMERS Heat factory.

Około 30 lat temu Heat factory zrewolucjonizowało rynek ogrzewaczy wprowadzając na rynek Mini warmers Heat factory. Stosunkowo niewielkie i lekkie ogrzewacze zapewniające przyjemne ciepło (około 54 °C – w zależności od dostępu powietrza) przez 10 godzin mogą być używane na wiele sposobów.

Włożone do kieszeni (np. kurtki) ogrzewacze Mini warmers Heat factory rozgrzewają dłonie a przy okazji dogrzewają ciało poprzez kurtkę. Po włożeniu do specjalnie zaprojektowanej czapki czy też opaski ogrzewają marznące uszy, można je również umieścić w rękawiczkach dzięki czemu dłonie nie mają zapewnione przyjemne ciepło praktycznie w każdych warunkach pogodowych. Oczywiście optymalną pracę ogrzewaczy zapewniają rękawiczki Heat factory, specjalnie zaprojektowane do współpracy z ogrzewaczami Mini Warmers Heat factory. 

Ogrzewacze do rąk 

Szeroki zakres zastosowań, długi czas działania, wydajność energetyczna, a przy tym niewielkie rozmiary powodują że jest to najpopularniejszy ogrzewacz Heat factory.

Ogrzewacze te oferowane są zarówno w parach jak i pojedynczo.

 

Ogrzewacze TOE WARMERS Heat factory

Przemarznięte stopy, skostniałe palce wielu zepsuły zabawę na stoku narciarskim a niejednemu zapewniło przeziębienie. Stopy a szczególnie pace u stóp są jednymi z najtrudniejszych do ogrzania i rozgrzania obszarów ciała.

Ogrzewacze toe warmers Heat factory są niewielkimi wkładkami pod-palcowymi z częścią samoprzylepną.  Przyklejenie ogrzewacza do wkładki do butów lub skarpetki zapewnia, że ogrzewacz pozostanie na swoim miejscu podczas chodzenia (np. trekkingu) czy np. jazdy na nartach. Specjalnie zaprojektowany kształt oraz skład powodują, że ogrzewacze te  działają przez około 6 godzin przy ograniczonym dostępie powietrza zapewniając komfortową temperaturę ~ 38 °C.
 

Mini ogrzewacze do stóp.
 


 

Zalecane jest stosowanie zgodnie z przeznaczeniem.
Oferowane są w parach. 

 
Ogrzewacze 24 godzinne Heat factory

Najdłużej pracujący ogrzewacz. Duży, wydajny ogrzewacz powinien się znajdować w każdej apteczce pierwszej pomocy. Stworzone na wypadek… wypadku. Wspinacze zmuszeni do nocowania na półce skalnej, turyści których pogoda zmusiła do pozostania w górach ponad zaplanowany czas, ornitolodzy czatujący przez wiele godzin - to ludzie którzy absolutnie powinni mieć ze sobą ogrzewacz 24 Heat factory.  To gwarancja bezpieczeństwa termicznego dla siebie i najbliższych. Ogrzewacz 24 to w końcu doskonałe dogrzanie śpiwora.
 

Ogrzewacz 24h. 

Tak jak najpopularniejszy Mini warmers Heat factory zapewnia temperaturę około 54 °C.

 
Ogrzewacze - wkładki do butów  HAETWARMER INSOLES Heat factory.

Mamy pilnujące swych pociech bawiących się na śniegu, czy po prostu osoby zmuszone do dłuższego przebywania na mrozie w obuwiu do tego nieprzystosowanym (np. aktorzy, reporterzy itp. inżynierowie) Dla nich właśnie dedykowane są ogrzewacze w postaci pełnej wkładki. Nie tylko palce – całe stopy są równo ogrzane co pozwala zachować zdrowie i skupić się na wykonywanej pracy.
 

Wkładki ogrzewające stopy
 

Ogrzewacze stóp Footwarmer insole Heat Factory działają przez 6 godzin. Zapewniając ciepło (około 38 °C)
Oferowane w parach.

Ogrzewacze do stóp FOOT WARMER Heat factory

Instruktorzy narciarstwa, snowboardu i innych sportów zimowych, ratownicy górscy oraz pracownicy wyciągów – wszyscy na co dzień przebywający w niskich temperaturach którzy potrzebują profesjonalnej ochrony termicznej.

Footwarmer Heat factory specjalnie zaprojektowane ogrzewacze do pracy z akcesoriami do ogrzewania stóp, specjalne wkładki oraz skarpety zapewniające komfort stopom oraz posiadające specjalnie zaprojektowana „kieszeń” na wkładki footwarmer Heat factory. 
 
 Oferowane w parach.

Dbałość o komfort, innowacyjność, niepowtarzalność pomysłów (opatentowane) to cechy wyróżniające Heat factory spośród konkurencji.  
 


 
EcoBe akcesoria sportowe i turystyczne