BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT W SPORCIE
ZIMA
Ogrzewacze Heat Factory
Nakrycia głowy
Ogrzewacze rąk
Ogrzewacze nóg

 Badania dowodzą że 80% ciepła ucieka przez głowę. Heat factory tworzy nakrycia głowy, które nie tylko chronia przed utratą ciepła, ale również aktywnie, dzięki odpowiednio rozmieszczonym ogrzewczom Heatfactory, ogrzewają kluczowe rejony głowy. 

Czapka klasyczna (nr. kat. 586)

Czapka uszyta z miękkiego polaru, posiada na poziomie uszu i węzłów chłonnych kieszenie na wkładki ogrzewające. Każda czapka została wyposażona w parę ogrzewaczy Mini Warmers.
 

Ochrona twarzy - Maska narciarska
polarowa (nr. kat. 1780) i wiatroodporna (nr. kat. 1781)
 

Silny wiatr, zacinający śnieg często powodują, że usiłujemy chować twarz w kołnierz, osłaniać się szalikiem, co najczęściej powoduje tyle, że ani nie szyja ani twarz nie jest dobrze osłonięta...
 Maska narciarska wykonana z miękkiego polaru, osłania nos, policzki, usta i brodę i uszy. Posiada na poziomie uszu i węzłów chłonnych kieszenie na wkładki ogrzewające.  
Oczywiście wraz do maski narciarskiej dołączona jest para ogrzewaczy MINI WARMERS - na dobry początek :-)
 

Kominarka - Helmet Balaclava 
polarowa (nr. kat. 1785) i wiatroodporna (nr. kat. 1786)
 

Najcięższe warunki wymagają najlepszej ochrony - kominairka Helmet Balaclava de luxe - bez kompromisów. 4 kieszenie przeznaczone na ogrzewacze Heat factory MINI WARMERS - na poziomie uszu oraz dodatkowo kieszenie na poziomie szyji i karku. W pełni osłonięta głowa, twarz i szyja. 
Na zdjęciu w kolorystyce pomarańczowej - dostępna również w kolorystyce -czarnej, camuflage.

kominiarka 

Kominiarka idealna na zimową jazdę quadem (np. pod kask).
 


 
EcoBe akcesoria sportowe i turystyczne