BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT W SPORCIE
ZIMA
Ogrzewacze Heat Factory
Nakrycia głowy
Ogrzewacze rąk
Ogrzewacze nóg

Heat factory zdaje sobie sprawę, że najbardziej narażone na przemarznięcie, a zarazem najtrudniejsze do ogrzania są stopy. Stąd Heat factory szczególny nacisk kładzie na ogrzewanie nóg, a szczególnie stóp. EcoBe oferuje szeroki wachlarz produktów Heat factory do ochrony termicznej nóg. 
 Profilowane wkładki do stóp Heat factory z kieszenią na ogrzewacz. (nr. kat. 1410)

 

Produkt dla najbardziej wymagających, dla tych którzy zdają sobie sprawę, że stopa to podstawa (nie tylko w przenośni). Prawidłowe ułożenie stóp ma pozytywny wpływ na cały układ kostno-szkieletowy człowieka. Wkładki zaprojektowane przez SUPERFEET,  wyposażone w specjalną, opatentowaną, "kieszeń" na ogrzewacz. Dzięki temu, że ogrzewacz umieszczony jest w specjalnej, widocznej na zdjęciu poniżej, kieszeni, stopa ma zapewniony pełen komfort zaś specjalne kanały powietrzne rozprowadzają ciepło pod całą powierzchnię stopy. Profilowanie zapewnia komfort i prawidłowe ułożenie stopy nawet przy wielogodzinnych wędrówkach.
 


 

Wkładki oferowane są w 5 rozmiarach. 
 

Klasyczne wkładki do stóp z kieszenią na ogrzewacz. (nr kat. 1460)
 

Klasyczne i popularne, łatwe do dopasowania wkładki, wyposażone w opatentowaną przez Heat factory, kieszeń na ogrzewacz. Cienka a zarazem miękka wkładka zapewnia komfort stopom, zaś kieszeń i odchodzące od niej kanały powietrzne zapewniają bardzo dobrą cyrkulację cieplną.
 


 

Dzięki uniwersalnej budowie i łatwemu dopasowaniu wkładki te można stosować w większości rodzajów butów. Wkładki oferowane są w dwóch wymiarach.
 

Ogrzewacze - wkładki do butów  HAETWARMER INSOLES Heat factory. (n kat. 1958)

Mamy pilnujące swych pociech bawiących się na śniegu, czy po prostu osoby incydentalnie przebywające na mrozie w obuwiu do tego nieprzystosowanym (np. aktorzy, reporterzy itp. inżynierowie) Dla nich właśnie dedykowane są ogrzewacze w postaci pełnej wkładki. Nie tylko palce – całe stopy są równo ogrzane co pozwala zachować zdrowie i skupić się na wykonywanej pracy.
 


 

Wkładki ogrzewające grzeją całą powierzchnią stopę przez około 6 godzin, zapewniając stopom temperaturę na poziomie 38 °C.
 

Ogrzewacze TOE WARMERS (nr. kat. 1945)
 

Ogrzewacze Toe warmers Heat factory są niewielkimi wkładkami pod-palcowymi z częścią samoprzylepną.  Przyklejenie ogrzewacza do wkładki do butów lub skarpetki zapewnia, że ogrzewacz pozostanie na swoim miejscu podczas chodzenia (np. trekkingu) czy np. jazdy na nartach. Specjalnie zaprojektowany kształt oraz skład powodują, że ogrzewacze te  działają przez około 6 godzin przy ograniczonym dostępie powietrza zapewniając komfortową temperaturę ~ 38 °C. 
 
 Wkładki ogrzewające grzeją przez około 6 godzin, zapewniając pacom u stóp komfort cieplny i temperaturę na poziomie 38 °C.
 

Skarpety Heat factory.
 

Podkolanówki (nr. kat 1506) oraz skapety (nr. kat. 1502)
 

Grupa produktów przeznaczona przede wszystkim dla osób, które wiele godzin przebywają na mrozie w jednej pozycji, myśliwi, wędkarze podlodowi, strażnicy leśni, ornitolodzy - to z myślą o nich przygotowano ten produkt. Bezszwowe nadkolanówki Heat factory, o luźnym splocie, wyposażone w specjalną "kieszeń" nad palcami u stóp zapewniają komfort cieplny na całej swej długości.
 

Podkolanówki Heat factory (nr. kat. 1506)
 


 

Skład: wełna 19%, acryl 57%, 10% neopropylen, 12% nylon, 2% spandex
 

Oferowane w dwóch rozmiarch - dla pań i panów.
 

Skarpety Heat factory (nr. kat. 1502)
 

 

Skład: wełna merino 13%, acryl 76%, nylon 9%, elastyna 2%
 

Oferowana w dwóch wymiarch, dla pań i panów 


 
EcoBe akcesoria sportowe i turystyczne