BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT W SPORCIE
ZIMA
Krzesiwa
Javel
Kłódka z alarmem
ogrzewacze wielokrotne

 

EcoBe oferuje samorozpuszczalne tabletki chlorowe do puryfikacji wody pitnej, której pochodzenie nie jest znane lub wątpliwe.
Eliminują mikroorganizmy zawarte w wodzie powodujące zaburzenia żołądkowo-jelitowe.
Niezastąpione podczas podróży turystycznych, wypraw do krajów tropikalnych, treningów w warunkach ekstremalnych - survivals...

Przeznaczenie: dezynfekcja wody do picia, wody do płukania owoców i warzyw, mycia zębów, etc 

Produkt określony według norm europejskich EN 12931, 12933, jako substancja chemiczna do puryfikacji wody pitnej w wypadkach zagrożenia epidemiologicznego (cholera , tyfus, czerwonka, zaburzenia jelitowe).
Badania skuteczności produktu przeprowadził Wojskowy Instytut Higieny i Epidemiologii w Warszawie - produkt polecany do stosowania przez żołnierzy do dezynfekcji wody do picia pochodzącej z niesprawdzonego źródła.

Produkt dotychczas używany w Polsce przez Wojsko Polskie. Od niedawna dostępny w Polsce w wybranych aptekach oraz specjalistycznych sklepach. Pytaj o możliwość zakupu produktu w punkcie szczepień dla osób wyjeżdżających za granicę. UWAGA: produkt występuje w WOJSKOWYCH ZESTAWACH do odgrzewania i gotowania posiłków dostępnych w armiach NATO oraz w wybranych sklepach specjalistycznych (tylko w Polsce.!).


 
EcoBe akcesoria sportowe i turystyczne